Akční nabídka


ROZHODLA JSEM SE DÁT MOŽNOST VYZKOUŠET ÚČINKY NAUKY FENG SHUI VŠEM

Dlouho jsem přemýšlela, jak můžu pomoci co nejvíce lidem. Výsledkem je můj osobní projekt s nabídkou kontroly dispozice vaší domácnosti.

Jak to tedy probíhá?

V oblasti rozvržení bytu existují jednoduché zákonitosti. Prohlédnu půdorys vašeho bytu a okamžitě vidím, pokud je zde problém, resp. možnosti jak zlepšit dispozici vašeho interéru z pohledu Feng Shui. Zkontroluji umístění oken, dveří, schodů, rozvržení místností a zařizovacích předmětů. Pokud lze udělat nápravy, zjistím to pro vás (např. malá změna natočení stolu nebo využití zrcadla). I taková jednoduchá věc vám může pomoci cítit se ve svém prostoru lépe.

Má to jednu podmínku – musíte mi s tím pomoci. Pokud dokážete zaslat emailem nákres půdorysu svého bytu (ať už naskenovaný rukou kreslený obrázek nebo schéma dělané v počítači), umožníte mi tímto posoudit dispoziční rozvržení vašeho domova.

Tato akce není závislá na lokalitě, nezaměřují se světové strany. Je tedy určena pro všechny, kteří mají možnost doručit mi emailem půdorys svého domova, stejným způsobem pak také dostanou moji odpověď.

Důležité: Je zde jediné omezení – a tím omezením je kapacita mého času. Kdo se tedy ozve dřív, ten má větší šanci, že se na něj dostane. Nemohu zaručit, že zpracuji všechny doručené nákresy, ale budu se o to snažit. Vyhrazuji si právo nabízet tuto akční cenu jen na elektronicky doručené půdorysy standardního bytu (či jednoho patra rodinného domu) do velikosti cca 4+1 obývaný jednou rodinou.

Podívejte se na mojí kompletní nabídku


Prověření půdorysu vašeho bytu je pouze prvním krokem ke zlepšení života.